Kompedium wiedzy o myjniach parowych

Jaką myjkę polecaci...

Notifications
Clear all

Jaką myjkę polecacie?

jaca
 jaca
(@jaca)
New Member

Jaka myjka parowa jest najlepsza? Zależy mi na prostym urządzeniu w obsłudze ale jednak dające spore możliwości.

Cytat
Autor tematu Opublikowany : 20/07/2021 9:39 am
Topic Tags
alani
(@alani)
New Member

Poczytaj o Optimie (strona polskiego dystrybutora: https://www.greensteam.pl/ ).
Miałem okazję pracować z wieloma urządzeniami a od trzech lat mam tylko Optimę bo stwarza najmniejsze problemy. Niezawodna i sprawdza się nie tylko przy myciu aut. Świetna sprawa, na pewno Optima Ci się spodoba.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/07/2021 9:19 am
fan4kolek
(@fan4kolek)
New Member

Optima zdecydowanie. Wiele lat już robię w branży i miałem okazję korzystać zarówno z różnych myjek mobilnych jak i takich typowo przemysłowych. Optima nie ma sobie równych. Funkcjonalna, bezawaryjna, prosta w użyciu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/08/2021 10:28 am
muuu
 muuu
(@muuu)
New Member

Tak jak kolega wyżej napisał – z optimy będziesz zadowolony. Nie ma lepszego urządzenia na naszym rynku. Jedyne na co polecam Ci zwrócić uwagę to brać mimo wszystko nowe urządzenia bo używki są niby w dobrych cenach ale jednak nie wiesz jak kto dbał o maszynę. Szkoda, żeby na początku coś się popsuło i żebyś miał przestój. To tak z doświadczenia uwaga ode mnie 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/08/2021 11:22 am
wieteska
(@wieteska)
New Member

Też korzystam z tego urządzenia i sobie bardzo cenię prostotę użytkowania, funkcjonalność no i bezawaryjność. Ja zawsze podchodzę do biznesu w sposób taki, że lepiej wydać więcej ale z perspektywy czasu jednak oszczędzę.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/09/2021 1:30 pm
pablo_kosa
(@pablo_kosa)
New Member

Mam tą najnowsza Optimę XD - od kilkunastu dni ją używam i przyznam, że jeszcze lepsza od poprzedniej. Większy zbiornik, wbudowany filtr - mega fajna. Polecam jak co.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/03/2022 10:42 am
Share: