Kompedium wiedzy o myjniach parowych

Myjnie parowe - co ...

Notifications
Clear all

Myjnie parowe - co myślicie? Warto?

leszo
(@leszo)
New Member

Kusi mnie cały czas temat myjni parowej z dojazdem do klienta. Widzę, że branża mocno się rozwija, już nawet zrobiłem rekonesans firm które oferują urządzenia jednak cały czas dla mnie to taka nie wiadoma.

Cytat
Autor tematu Opublikowany : 04/10/2021 2:26 pm
rocky
(@rocky)
New Member

Branża cały czas się rozwija i to w bardzo dużym tempie. Jak przy każdym biznesie jest pewne ryzyko. Jak nie wejdziesz w ten temat to też się nie przekonasz o potencjale.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/10/2021 2:24 pm
leszo
(@leszo)
New Member
Wysłany przez: @rocky

Branża cały czas się rozwija i to w bardzo dużym tempie. Jak przy każdym biznesie jest pewne ryzyko. Jak nie wejdziesz w ten temat to też się nie przekonasz o potencjale.

Chcę spróbować jednak jest to dość spora inwestycja (urządzenie, auto, itd.) - trochę to kosztuje.

OdpowiedzCytat
Autor tematu Opublikowany : 05/10/2021 2:27 pm
rocky
(@rocky)
New Member

No niestety każdy biznesplan kosztuje 😊 nie ma nic za darmo. Ewentualnie mogę Ci jeszcze podrzucić temat finansowanie – chyba w Green Steam coś takiego mają. Nie musisz wkładać dużej kasy a jak Ci nie pójdzie to zawsze możesz zrobić jakąś cesję urządzenia albo coś…

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/10/2021 8:21 am
leszo
(@leszo)
New Member
Wysłany przez: @rocky

No niestety każdy biznesplan kosztuje 😊 nie ma nic za darmo. Ewentualnie mogę Ci jeszcze podrzucić temat finansowanie – chyba w Green Steam coś takiego mają. Nie musisz wkładać dużej kasy a jak Ci nie pójdzie to zawsze możesz zrobić jakąś cesję urządzenia albo coś…

Hmm… w sumie jest to jakaś myśl. Muszę się zorientować w temacie. Dzięki! W końcu jakaś cenna uwaga 😊

OdpowiedzCytat
Autor tematu Opublikowany : 06/10/2021 8:29 am
Share: