Kompedium wiedzy o myjniach parowych

Mobilna myjnia paro...

Notifications
Clear all

Mobilna myjnia parowa – jak zacząć?

witas
(@witas)
New Member

Temat ostatnio dość mocno mnie zainteresował i myślę, że jest to dobre miejsce, żeby dowiedzieć się wielu cennych informacji. Nie wiem jednak od czego zacząć i co powinienem wiedzieć. Jakie urządzenie jest najlepsze? Ile trzeba włożyć w interes i po jakim czasie się to zwraca (czy w ogóle się zwraca)? Liczę na Waszą pomoc 😊

Cytat
Autor tematu Opublikowany : 17/09/2021 12:00 pm
PiterPiotr
(@piterpiotr)
New Member

Urządzenie myjące to wydatek kilkunastu tysięcy złotych w zależności jaki model wybierzesz i jakich funkcji oczekujesz (oczywiście mówimy o nowym urządzeniu). Do tego potrzebujesz auta typu VAN (jeżeli mówimy o mobilnej myjce) plus dodatkowo chemia oraz warto pomyśleć o jakieś reklamie w internecie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/09/2021 1:30 pm
gonzo
(@gonzo)
New Member

Dodam od siebie, że na myjce bym nie oszczędzał. Kup najlepiej nową (teraz widziałem nawet, że firmy mają finansowanie na myjki) i przynajmniej będziesz mógł się skupić na prace a nie na tym, że Ci maszyna po drugim kliencie przestała działać albo, że coś się z nią dzieje.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/09/2021 11:06 am
axos
 axos
(@axos)
New Member

Finansowanie spoko opcja - nie trzeba od razu wpompować dużo kasy, żeby zarabiać. Wiadomo, że biznes nie jest łatwy ale jak jesteś ogarnięty i wiesz jak się zareklamować to szybko Ci pójdzie 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/09/2021 10:46 am
Share: