Kompedium wiedzy o myjniach parowych

Czy myjnia parowa t...

Notifications
Clear all

Czy myjnia parowa to dobry pomysł na biznes?

dariob
(@dariob)
New Member

Witajcie,

zastanawiam się nad wejście temat myjni parowych. Trochę już poczytałem i zdania są różne jednak nikt nie odradza wchodzenie w tego typu biznes. Wiadomo, że czynników wpływających na sukces bądź porażkę jest wiele jednak jak człowiek nie spróbuje to się nie przekona. Mam trochę pieniędzy odłożone i liczę, że tego typu inwestycja może się zwrócić. Podzieli się ktoś własnymi doświadczeniami?

Cytat
Autor tematu Opublikowany : 13/07/2021 11:46 am
BMWfan
(@bmwfan)
New Member

Witaj,

ogólnie temat myjek parowych jest dochodowy. Musisz jednak wiedzieć, że jak to bywa przy każdym biznesie start jest najgorszy. W Twoim przypadku najważniejsze będzie zaczepić się pierwszych zleceń. Później jak już masz stałych odbiorców to jakoś pchasz to wszystko do przodu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/07/2021 11:52 am
StyleMaro
(@stylemaro)
New Member

Jak dobrze poszukasz to są portale gdzie można zlecenia brać. Nie wiem jednak jak to teraz wygląda pod kątem cen za usługi bo już dawno nie brałem zleceń z tego typu miejsc.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/07/2021 2:18 pm
AndrzejST
(@andrzejst)
New Member

Temat godny uwagi i przyznam, że sam zastanawiam się czy nie zacząć. Coraz częściej ludzie nie mają czasu nawet nad podjechanie na myjnię dlatego takie usługi z dojazdem do klienta stają się coraz popularniejsze.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/08/2021 2:29 pm
ma-cko
(@ma-cko)
New Member

Najlepiej mieć stałych odbiorców. Pamiętam jak zaczynałem to pierwszymi klientami były firmy z flotami kilku aut. Z czasem jednak zaczęli się też odzywać klienci indywidualni. Dziś znaczny procent klienteli to właśnie osoby prywatne.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/09/2021 9:58 am
hubabuba
(@hubabuba)
New Member

Nie no - z firm jest najpewniejsza kasa. Zdarza mi się w jednej firmie myć u nich auta praktycznie co tydzień.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/09/2021 1:52 pm
BartazPZ
(@bartazpz)
New Member

Po prostu masz taki strzał jeżeli chodzi o tego klienta 😊
W moim mieście liczą się przede wszystkim zlecenia. Czy to firmy czy osoba prywatna - nie ma znaczenia. Myjnia ma się zwracać…

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/09/2021 12:51 pm
Share: