Kompedium wiedzy o myjniach parowych

Czy jest szansa na ...

Notifications
Clear all

Czy jest szansa na leasing lub finansowanie myjki?

grzesiu
(@grzesiu)
New Member

Witam,

czy ktoś z Was brał leasing albo jakieś finansowanie na myjki parowe? Ma ktoś w tym zakresie doświadczenie?

Cytat
Autor tematu Opublikowany : 16/07/2021 1:02 pm
Topic Tags
dudu4
(@dudu4)
New Member

Hej,

sprawdź sobie finansowanie na stronie firmy Green Steam – https://www.greensteam.pl/finansowanie
Oni są dystrybutorem Optimy – chyba najlepsze urządzenia dostępne u nas na rynku.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/07/2021 9:36 am
durszlak
(@durszlak)
New Member

Cześć,
miałem finansowanie na urządzenie optima w Green Steam. Dobra opcja bo nie trzeba było sporej kwoty zamrażać na potrzeby inwestycji. Baza klientów z miesiąca na miesiąc się poszerzała i kredyt spłacił się bez problemów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/08/2021 10:59 am
grzesiu
(@grzesiu)
New Member

A masz jakiś link do tego finansowania albo jakiś kontakt do doradcy?

OdpowiedzCytat
Autor tematu Opublikowany : 26/08/2021 10:48 am
durszlak
(@durszlak)
New Member

Wejdź sobie na ich stronę i poczytać - https://www.greensteam.pl/finansowanie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/08/2021 10:32 am
pinokio9
(@pinokio9)
New Member

Finansowanie dobra opcja bo nie musisz pełnej kwoty wykładać. Zawsze możesz przeznaczyć coś na reklamę bo w tej branży kwestią jest pozyskać pierwszych klientów. Później już jakoś idzie bo mimo wszystko jest to trochę usługa odnawialna - z reguły klienci po jakimś czasie wracają ponownie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/09/2021 11:55 am
djun
 djun
(@djun)
New Member

Sam mam finansowanie które niebawem się kończy i przyznam, że był to najlepszych wybór prawie 3 lata temu kiedy zaczynałem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/09/2021 1:22 pm
grzesiu
(@grzesiu)
New Member

@djun To od razu dopytam jak wygląda z Twojego punktu widzenia cały ten biznes? Opłacało się?

OdpowiedzCytat
Autor tematu Opublikowany : 30/09/2021 2:30 pm
djun
 djun
(@djun)
New Member

@grzesiu Początek do łatwych nie należał jednak reklama swoje zrobiła. Tutaj musisz docierać z ofertą do klienta. Dziś mogę napisać, że zdarza mi się umawiać klientów z dwutygodniowym wyprzedzeniem także grafik jest napięty.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/09/2021 2:34 pm
Share: